تبلیغات
هادیشهر-موزیک - تخفیف 15 درصدی از سود بازرگانی مناطق محروم در منطقه آزاد ارس
ADS ADS ADS ADS

ADS
دو سال فعالیت و بیش از صد هزار كاربر افتخار ماست... آهنگ های ضد وطنی و سیاسی و همچنین آهنگ های خلاف موازین اخلاقی در هادیشهر میوزیک قرار نمیگیرد هادیشهر میوزیک با بالاترین بازدید در بین سایت های رپ طبق آمارگیر جهانی الکسا بزرگترین سایت رپ می باشد فریب سایت های دروغ گو و بی اعتبار رو نخورید... برای قرار دادن آهنگ و تبلیغات در سایت تماس بگیرید :


تبلیغات

ADS ADS ADS ADS ADS


تخفیف 15 درصدی از سود بازرگانی مناطق محروم در منطقه آزاد ارس
سرپرست گمرک و ترانزیت منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس از ارائه تخفیف 15 درصدی از سود بازرگانی مناطق محروم برای کالاهای وارداتی از مرز ایران با نخجوان و ارمنستان در منطقه آزاد ارس خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس عزیز علی نژاد با اعلام این خبر افزود: این امتیاز برای کالاهای وارداتی از مرز ارمنستان در نوردوز و نخجوان در جلفا می باشد و در این طرح تجار و بازرگانان علاوه بر بهره مندی از سهم تخفیف 15 درصدی منطقه آزاد ارس از تخفیف 15 درصدی سود بازرگانی مناطق محروم نیز بهره مند خواهند شد.
علی نژاد گفت: تجار و بازرگانان می توانند با مدیریت حمل کالای خود از هر دو تخفیف استفاده کنند.
وی بیان اینکه تخفیف های ارائه شده در منطقه آزاد ارس برای انواع کالا متفاوت می باشد افزود: برای مثال حقوق ورودی کالای ام دی اف که 30 درصد می باشد اگر چنانچه از طریق مرزهای جلفا و نوردوز وارد شود واردکنندگان کالا می توانند پس از استفاده از تسهیلات و تخفیفات 15 درصدی سود بازرگانی منطقه آزاد ارس از تخفیف 15 درصدی از سود بازرگانی باقیمانده کالا ویژه مناطق محروم به صورت تؤمان استفاده نمایند.
علی نژاد تخفیفات ارائه شده در منطقه آزاد ارس را امتیازهای خوبی برای کسب سود بیشتر تجار و بازرگانان دانست و افزود: مزیت هایی همچون اجرای قانون ارزش افزوده، معافیت مالیاتی، عدم پرداخت عوارض گمرکی، وجود زیرساختهای انبار و ترانزیت ریلی و جاده ای و موقعیت استراتژیک این منطقه از جمله نزدیکی به کشورهای حوزه CIS، همسایگی با سه کشور ارمنستان،آذربایجان و نخجوان و نزدیکی به کشور ترکیه بعنوان پل ارتباطی با اروپا و سهولت تولید، صادرات و سرمایه گذاری زمینه حضور سرمایه گذاران مختلفی را در ارس فراهم کرده است.
مطالب گذشتهADS ADS ADS ADS ADS ADS

About Usسلام از این به بعد سایت هادیشهر میوزیک اطلاعات میوزیک هادیشهر و جلفا رو خدمت بازدید کنندگان اعلام می کند

admin

موضوعات


آمار سایت

آمار مطالب
کل مطالب :
نویسندگان :

آمار بازدید

بازدید امروز :
باردید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه گذشته :
بازدید کل :
آخرین نوشته :

آخرین بازدید :<

صفحات ویژه


جستجوی پیشرفته
پست ویژه


خبرنامه

با نوشتن ایمیل خود در کادر زیر و فشردن دکمه ثبت ، جدیدترین مطالب سایت را در ایمیل خود دریافت نمایید

خبرنامه

لینک های مفید و جالب