تبلیغات
هادیشهر-موزیک - دیدار استاندار سیونیک ارمنستان و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس
ADS ADS ADS ADS

ADS
دو سال فعالیت و بیش از صد هزار كاربر افتخار ماست... آهنگ های ضد وطنی و سیاسی و همچنین آهنگ های خلاف موازین اخلاقی در هادیشهر میوزیک قرار نمیگیرد هادیشهر میوزیک با بالاترین بازدید در بین سایت های رپ طبق آمارگیر جهانی الکسا بزرگترین سایت رپ می باشد فریب سایت های دروغ گو و بی اعتبار رو نخورید... برای قرار دادن آهنگ و تبلیغات در سایت تماس بگیرید :


تبلیغات

ADS ADS ADS ADS ADS


دیدار استاندار سیونیک ارمنستان و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس

استاندار سیونیک ارمنستان در راس هیاتی تجاری اقتصادی از ارس بازدید و با مدیر عامل منطقه آزاد ارس دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس این دیدار در راستای امضای تفاهمنامه ایجاد منطقه مشترک اقتصادی بین ایران و ارمنستان در مرز نوردوز انجام شد.

صادق نجفی مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس و سورن خاچاتوریان استاندار سیونیک ارمنستان در این دیدار آخرین مسائل مربوط به ایجاد منطقه مشترک اقتصادی را مورد بحث و بررسی قراردادند.

همچنین در این دیدار استاندار سیونیک ارمنستان عدم اخذ روادید جهت ورود و خروج از مرز نوردوز به منطقه آزاد ارس را مزیتی برای سفر کاری سرمایه گذاران و تولیدکنندگان ارمنی برای آشنایی با توانمندی های ارس و سرمایه گذاری در این منطقه دانست.

یادآور می شود در تیرماه سالجاری صادق نجفی با سورن خاچاتوریان تفاهم نامه همکاری در زمینه های سرمایه گذاری، بازرگانی و زیست محیطی امضا نمود. در این تفاهم نامه برای ایجاد و سرمایه گذاری مشترک منطقه آزاد ارس و استان سیونیک، با تاسیس منطقه آزاد تجاری مشترک ایرانی ارمنی توافق شد.

گفتنی است روابط اقتصادی اجتماعی و سیاسی دو کشور خوب بوده و با عملیاتی شدن این محدوده و با بهره مندی از قوانین منطقه آزاد ارس فعالیت های اقتصادی و گمرکی رونق بیشتری خواهند گرفت.

لازم بذکر است محدوده نوردوز منطقه آزاد ارس در مرز ایران و ارمنستان تنها مرز زمینی این کشور با ایران می باشد و از اهمیت بسیاری در تعاملات اقتصادی و سیاسی بین دو کشور برخوردار است. محدوده نوردوز منطقه آزاد ارس 240 هکتار بوده و در فاز اول 30 هکتار آن جهت بهره مندی بیش از پیش از توان تنها مرز مشترک ایران و ارمنستان در مراحل پایانی عملیاتی سازی می باشد.

مطالب گذشتهADS ADS ADS ADS ADS ADS

About Usسلام از این به بعد سایت هادیشهر میوزیک اطلاعات میوزیک هادیشهر و جلفا رو خدمت بازدید کنندگان اعلام می کند

admin

موضوعات


آمار سایت

آمار مطالب
کل مطالب :
نویسندگان :

آمار بازدید

بازدید امروز :
باردید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه گذشته :
بازدید کل :
آخرین نوشته :

آخرین بازدید :<

صفحات ویژه


جستجوی پیشرفته
پست ویژه


خبرنامه

با نوشتن ایمیل خود در کادر زیر و فشردن دکمه ثبت ، جدیدترین مطالب سایت را در ایمیل خود دریافت نمایید

خبرنامه

لینک های مفید و جالب