تبلیغات
هادیشهر-موزیک - حضور منطقه آزاد ارس در نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران در بصره عراق
ADS ADS ADS ADS

ADS
دو سال فعالیت و بیش از صد هزار كاربر افتخار ماست... آهنگ های ضد وطنی و سیاسی و همچنین آهنگ های خلاف موازین اخلاقی در هادیشهر میوزیک قرار نمیگیرد هادیشهر میوزیک با بالاترین بازدید در بین سایت های رپ طبق آمارگیر جهانی الکسا بزرگترین سایت رپ می باشد فریب سایت های دروغ گو و بی اعتبار رو نخورید... برای قرار دادن آهنگ و تبلیغات در سایت تماس بگیرید :


تبلیغات

ADS ADS ADS ADS ADS


حضور منطقه آزاد ارس در نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران در بصره عراق
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس از حضور منطقه آزاد ارس و مناطق آزاد کشور در نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران که از 27 الی 30 دی جاری در استان بصره عراق برگزار می شود خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس صادق نجفی گفت: از 27 الی 30 دیماه سالجاری نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران در عراق برگزار می شود و منطقه آزاد ارس نیز به جهت وجود توان بالقوه در تولید و صادرات در این نمایشگاه شرکت خواهد کرد.
نجفی افزود: براساس برنامه زمان بندی پیش بینی شده برای نمایش توانمندی های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در کشورهای هدف تمامی مناطق آزاد کشور در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.
وی وجود مزیت های زیرساختی و شرکت های تولیدی بزرگ و کوچک در منطقه آزاد ارس را نشان از توان این منطقه برای تبدیل به قطب تولید و صنعت و صادرات دانست و گفت: نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران در عراق با توجه به فعال بودن صنایع پتروشیمی در این کشور می تواند زمینه ساز ارتباط بیشتر و ارتقاء فعالیت های تولیدکننده های صنایع نفتی منطقه آزاد ارس باشد.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس با اشاره به اینکه هم اکنون بر خی از شرکت های تولیدی منطقه ارس واردات و صادرات و بازرگانی با کشور عراق دارند افزود: حضور در این نمایشگاه فرصت مغتنمی است تا زمینه های سرمایه گذاری و تجاری فیمابین فعالان اقتصادی ایران و عراق بسط و گسترش یابد.
مطالب گذشتهADS ADS ADS ADS ADS ADS

About Usسلام از این به بعد سایت هادیشهر میوزیک اطلاعات میوزیک هادیشهر و جلفا رو خدمت بازدید کنندگان اعلام می کند

admin

موضوعات


آمار سایت

آمار مطالب
کل مطالب :
نویسندگان :

آمار بازدید

بازدید امروز :
باردید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه گذشته :
بازدید کل :
آخرین نوشته :

آخرین بازدید :<

صفحات ویژه


جستجوی پیشرفته
پست ویژه


خبرنامه

با نوشتن ایمیل خود در کادر زیر و فشردن دکمه ثبت ، جدیدترین مطالب سایت را در ایمیل خود دریافت نمایید

خبرنامه

لینک های مفید و جالب